Yerel Yönetim

Yerel Yönetim Haberleri

CHP Şişli Belediye Meclis üye adayları bir arada

01.03.2019 19:57

Duygu KARA

Nazım Hikmet Kültür Merkezi, Abidin Dino Salonunda düzenlenen toplantıya, CHP Şişli Belediye Başkan adayı Muammer Keskin’in yanı sıra çok sayıda partili de katıldı. Meclis üyelerinin de ilk kez bir araya geldiği toplantıda, kampanya sunumu yapıldı.

CHP Şişli Belediye Başkan adayı Muammer Keskin
 

Öte yandan toplantıda söz alan CHP Şişli Belediye Başkan adayı Keskin “size söz veriyorum; 1 Nisan da Şişli Belediyesi CHP’nin olacak. Hiçbir makam ve mevki CHP’nin iktidarından daha önemli değil. 1 Nisan günü Şişli Belediyesi, herkese eşit ve adil davranacak. Burada size çok görev düşecek. Bu bir ekip ve takım oyunudur. Şişli’yi beraber yöneteceğiz ve hepimize görev düşecek. Kırgınlıklar varsa, lütfen geride bırakalım. Dışarda kalan arkadaşlar da lütfen kırılmasın. Yola çıkacağımız arkadaşlarla ortak bir görüşte buluşmak zorundayız. Yarın birbirinizin yüzüne bakamayacağımız şeyler yapmayalım. Herkes mahallelerine sahip çıksın” şeklinde konuştu.
 

Meclis üye adaylarının isimlerinin tek tek okunması ve tanıtılmasıyla devam eden toplantı, seçim stratejilerinin açıklanmasıyla devam etti.

1.sayfa

1.sayfa

Gündem

LGS Türkiye birincisi Midyat'tan çıktı

Gündem

Doğa Koleji LGS'de liderliği kaptırmadı

Gündem

Yeni askerlik sistemi teklifi yasalaştı

Gündem

LGS ile öğrenci alacak okulların kontenjan ve yüzdelik dilimleri açıklandı