Maliye & Muhasebe

Maliye & Muhasebe Haberleri

TÜRMOB’dan 1. İşyeri ve Hizmet Kalitesi Kongresi

(Hürses Haber Merkezi) [email protected] 02.11.2021 22:19


Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB),"Mesleği Geleceğe Taşımak: Kalite Etkisi" 1. İşyeri ve Hizmet Kalitesi Kongresi, 3 Kasım 2021 Çarşamba günü Saat: 10.00'da TÜRMOB Genel Sekreteri Yahya Arıkan tarafından açılacak. Kongre, İşyeri ve Hizmet Kalitesi Kurul Başkanı Ali Kamil Uzun ve TÜRMOB Genel Başkanı Emre Kartaloğlu’nun açılış konuşmalarıyla başlayacak.

 

3 oturum şeklinde gerçekleşecek Kongre, “Meslek Mensupları Gözüyle İşyeri ve Hizmet Kalitesi” başlıklı 1. Oturumda konuşmacılar, TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Masum TürkerModeratörlüğünde Risk, İç Denetim ve Kontrol Lideri Feyza Külekçı̇, SMMM Fikret Sebı̇lcı̇oğlu ve İzmir YMM Oda Başkanı Akın Özel olacak.

 

2. Oturum iseTÜRMOB Denetleme Kurulu Üyesi Erkan Azı̇zoğlu Moderatörlüğünde “Mali Müşavirlik Mesleğinde Değişim ve İşyeri ve Hizmet Kalitesi İlişkisi”ni Işık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemal İbı̇ş, Galatasaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bil. Fak. Dekanı Prof. Dr. Volkan Demı̇r ve İstanbul SMMM Oda Sekreteri Erol Demı̇rel anlatacak.

 

“Değerlendirme” başlıklı Kongrenin 3. Oturum konuşmacısı iseTÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi ve TESMER Merkez Sekreteri Prof. Dr. Cemal Yükselen Moderatörlüğünde, İşyeri ve Hizmet Kalitesi Kurul Başkanı Ali Kamil Uzun olacak. 

Kongreye, TÜRMOB Youtube kanalı üzerinden http://ow.ly/zwvJ50Gyz9z veya Zoom uygulaması üzerinden katılım sağlanacak.


1.sayfa

1.sayfa

Ekonomi

İşverenler İŞ-KUR şubesi istiyor

Gündem

Meteorolojiden denizlerde fırtına uyarısı