Gündem

Gündem Haberleri

MARSEV 17.Mütevelli Kurulu toplantısı gerçekleşti

İsmail Dinçel-Bedirhan Dinçel (Ankara) 04.12.2018 22:24
MARSEV 17.Mütevelli Kurulu toplantısı gerçekleşti

 

Mardin Eğitim Vakfı'nın (MARSEV) mütevelli kurulu Ankara Mardin Kültür Evi'nde toplandı.

MAR-SEV'in 2018 yılı hizmet programı ile bütçe plasman planını görüşerek onaylamak, vakfın faaliyetleri hakkında son gelişmeleri sunmak ve gelecek faaliyetler konusunda katılımcıların fikir ve görüşlerinin alındığı Mütevelli Kurulu toplantısı Ankara’da gerçekleşti.

Toplantıya MAREV Ankara Şube Başkanı Eski Ulaştırma Bakanı İbrahim Aysoy, MARSEV Başkanı Cumhurbaşkanlığı eski Genel Sekreteri Kenan Nehrozoğlu, MARSEV Genel Sekreteri Yavuz Ölçen, Sümer Holding emekli Genel Müdürü Sezai Ensari, iş adamı Necati Yağcı, Mehmet Emin Değer, Burhan Cuma, Halil Aslan, MAREV Genel Başkanı Haluk Eldem, Kurucular kurulu üyeleri Avukat Cemal Artık ve Mardin Artuklu Üniversitesi Genel Sekreteri Şahin Arpağ ile Ankara'da yaşayan Mardinliler katıldı.

MARSEV Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Nehrozoğlu, yaptığı konuşmada kuruluşundan bu yana MARSEV Vakfının çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi vererek, yapılan çalışmalar hakkında detaylı açıklamalarda bulundu.

Başkanlık divanının oluşturulması ve yetki verilmesi

Divan Başkanlığına MAREV Genel Başkanı Av. Haluk Eldem, yardımcılığa ise Fuat Aysoy ve Bülent Ensari seçildi.

2019 yılı hizmet programı ve bütçe planı, Başkan Kemal Nehrozoğlu tarafından rakamları ve sunum gösterisi ile üyelere sunularak oy birliği ile kabul edildi.

Ardından MAR-SEV Denetleme Kurulu Başkanı Aziz Öztürk, denetleme kurulu raporunu okuyarak oy birliğine sunuldu ve kabul edildi.

Mardin Artuklu Üniversitesi Genel Sekreteri Şahin Arpağ üniversitedeki son gelişmeler hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

Toplantı sonunda, Başkan Nehrozoğlu katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

1.sayfa

1.sayfa

Otomotiv

Spor otomobil efsanesi geri döndü

Kültür & Sanat

Adanalı Kardeşlere Almanya'dan iki  ödül birden

Otomotiv

Otomobilde Mayıs fırsatları sürüyor

Otomotiv

İlk 4 ayın pazar lideri Fiat