Yerel Yönetim

Yerel Yönetim Haberleri

Maltepe Belediyesi’nden öğrencilere ücretsiz tercih danışmanlığı

Haber Merkezi 27.07.2019 16:06
Maltepe Belediyesi’nden öğrencilere ücretsiz tercih danışmanlığı

 

Maltepe Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) giren öğrencilere ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti sunuyor.

Maltepe Belediyesi, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) giren öğrenciler için Beykoz Üniversitesi işbirliğiyle, ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti veriyor. 23 Temmuz tarihinde başlayan ve tercihlerin son günü olan 29 Temmuz’da sona erecek danışmanlık hizmetinde öğrenciler tercihlerini, deneyimli öğretmenler eşliğinde gerçekleştiriyor. Beykoz Üniversitesi’nden 3 rehber öğretmen ve Kütüphane, Kurslar ve Eğitim Müdürlüğü öğretmenleriyle Cumhuriyet Eğitim Merkezi’nde verilen hizmette, öğrencilerin tercihlerini kendilerine en uygun şekilde yapmaları sağlanarak, tercih ettikleri meslekler hakkında öğrencilere bilgi veriliyor. Öğrenciler, hizmetten memnun olduklarını ifade ederken, tercihlerini en doğru şekilde yapmalarına fırsat verdiği için belediyeye ve Başkan Ali Kılıç’a teşekkür ettiler.

Cumartesi günü de tercihler için açık olacak merkezde öğrenciler, programla ilgili soruları için 0216 549 10 13’ten bilgi alabilecek.

1.sayfa

1.sayfa

Ekonomi

Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Hakem Kurulunda itirazlarımızı ifade edeceğiz

Ekonomi

Üzüm 2019 rekoltesi açıklanacak

Gündem

Milli Savunma Bakanı Akar ile ABD'li mevkidaşı Güvenli Bölge'yi görüştü

Ekonomi

Mardin ve Şırnak'ta 5 terörist etkisiz hale getirildi