Turizm

Turizm Haberleri

Tekirdağ'da lavanta tarlaları misafirlerini ağırlamaya başladı 

Mesut Karaduman, Tekirdağ (AA) 21.06.2020 16:44
Tekirdağ'da lavanta tarlaları misafirlerini ağırlamaya başladı 

Tekirdağ'da fotoğrafseverlerin ilgi odağı olan rengarenk lavanta tarlaları, Kovid-19 tedbirleri altında misafirlerini ağırlamaya başladı.

 

Tekirdağ'da fotoğraf tutkunları, lavanta tarlalarındaki güzellikleri karelerine yansıtırken, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine de uyarak maske takıyor. 

Bazı vatandaşlar da mor tarlalarda fotoğraf çektirmek için bölgeye geliyor. 

Bölgeyi ziyaret eden Reyhan Özen, AA muhabirine, Tekirdağ'daki bu güzelliklerin arasında fotoğraf çektirmenin çok güzel olduğunu söyledi.

Salgın sürecinde pek dışarıya çıkmadıklarını belirten Özen, "Normalleşme sürecinde tedbirlerimizi alarak dışarı çıkıyoruz. Burada böyle bir tarla vardı, arkadaşlarla fotoğraf çektirmeye geldik. Burası harika, herkesin gelip görmesi gereken bir yer." dedi.

Arkadaşlarının fotoğraflarını çeken Erdi Keskin de başka şehirlerden gelenlerin de lavanta tarlalarını ziyaret ettiklerini ifade etti. 

Lavanta tarlalarının adeta doğal bir stüdyo olduğunu vurgulayan Keskin, "Sürekli arkadaşlarla fotoğraf çekmeye gidiyoruz. Burasını da yeni keşfettik ve harika bir yer. Bu güzellikleri ölümsüzleştirmek bizi çok sevindirdi." diye konuştu.

1.sayfa

1.sayfa

Kobi

Pandemi sonrası dijitalleşme KOBİ'leri E-ticarete yöneltti

Gündem

Doğa'da hizmet içi öğretmen eğitimi başladı

Ekonomi

Mobilya sektörü Temmuz ayında 347 milyon dolarlık ihracat yaptı

Ekonomi

Suriyeli KOBİ'lerin entegrasyonu ekonomiye katkı sağlayacak