Sigorta

Sigorta Haberleri

NN Hayat ve Emeklilik'ten Sevgililer Günü hediyesi

AA 02.02.2021 13:51
NN Hayat ve Emeklilik'ten Sevgililer Günü hediyesi

Dünyanın köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, 14 Şubat'ta sevgiliyi en güzel tanımlayanlar için özel hediyeler hazırladı.

 

NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, 14 Şubat'ta sevgiliyi en güzel tanımlayanlar için özel hediyeler hazırladı.

NN Hayat ve Emeklilik açıklamasına göre, Sevgililer Günü’nde sevdiğine 'Çünkü Başka Sen Yok' diyerek onu en iyi anlatan cümleyi NN Türkiye Instagram hesabından paylaşan iki kişi iPhone X veya Apple Watch hediyelerinden birini kazanma şansı elde edecek. 

Yarışmaya katılmak için NN Hayat ve Emeklilik Instagram hesabını takip etmek, #çünkübaşkasenyok hashtagiyle sevdiğini anlatan cümleyi yoruma yazmak ve 3 arkadaşı etiketlemek yeterli olacak. Paylaşımlar, NN Hayat Ve Emeklilik tarafından oluşturulan özel jüri tarafından temaya uygunluk, ifade gücü ve yaratıcılık unsurlarına göre değerlendirilecek. Kazananlar 15 Şubat'ta NN Türkiye Instagram hesabından duyurulacak. Jüri değerlendirmesi sonucu birinciye 1 adet iPhone X 64GB cep telefonu ve ikinciye 1 adet Apple Watch 3 Series verilecek.

1.sayfa

1.sayfa

Ekonomi

Doğal mineralli içme suyu alınacak

Gündem

BM, Kıbrıslı tarafları ve garantör ülkeleri 27-29 Nisan'da Cenevre'de bir araya getirecek

Ekonomi

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi sözleşmeli bilişim personelleri alacak

Ekonomi

Bursa Büyükşehir Belediyesi spor tesislerini 10 yıllık süreyle kiraya veriyor