Sigorta

Sigorta Haberleri

Altın Ödül, Anadolu Hayat Emeklilik’in oldu

(Hürses Haber Merkezi) [email protected] 15.06.2021 22:26
Altın Ödül, Anadolu Hayat Emeklilik’in oldu

Anadolu Hayat Emeklilik, sosyal medyada en başarılı performansların ödüllendirildiği “Social Media Awards Turkey” yarışmasında, “Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları” kategorisinde bu yıl beşinci kez altın ödülün sahibi oldu.

 

Seyhan Deniz TÜRKER

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle bu sene beşincisi düzenlenen Social Media Awards Turkey 2021 yarışması sonuçlandı. Anadolu Hayat Emeklilik, sosyal medyada yılın en başarılı performans gösteren marka ve ekiplerinin ödüllendirildiği yarışmada bu yıl veri analitiği bölümünde “Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları” kategorisinin lideri seçildi ve beşinci kez altın ödüle layık görüldü.

Jüri Ödülleri, Veri Analitiği Ödülleri ve Grand Prix olmak üzere 3 bölümden oluşan yarışmada adaylar, aralarında; PR, medya satın alma, sosyal medya ve dijital ajans temsilcileriyle, fikir önderleri, akademisyenler ve dernek yöneticilerinin yer aldığı jüri tarafından değerlendirildi.

Sosyal medyanın en iyilerinin değerlendirildiği Social Media Awards Turkey’de 5 yıldır üst üste altın ödülün sahibi olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Yılmaz Ertürk, “Katılımcılarımız ile aktif iletişimde kalmak ve etkileşimimizi sürdürmek için sosyal medyanın çok önemli bir araç olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda da sosyal medya kanallarımızı en doğru ve en şeffaf şekilde kullanmaya dikkat ederek hem yeniliklerimizi hem de sürdürülebilir gelecek için hayatın her evresinde ihtiyaç duyulan bilgileri paylaşmayı tercih ediyoruz. Aldığımız bu ödülün, içeriklerimizin memnuniyet verici sonuçlar yarattığının bir göstergesi de olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

1.sayfa

1.sayfa

Gündem

Şehir hayatını terk eden veteriner hekim köyünde badem yetiştiriyor

Ekonomi

Hektaş, pet mama üretim tesisi kuruyor

Ekonomi

Akaryakıt alınacak

Ekonomi

Ülker, yeni yatırım fırsatları kolluyor