YAZARLAR

Tüm Yazıları Prof.Dr. Günsel Şurdum Avcı

Cinsel İktidarsızlığa Doğal Çözüm:

06.11.2018 09:30

 

Sertleşme kusuruna bağlı cinsel iktidarsızlık, 50 yaşın üzerindeki erkeklerde %70’e varan sıklıkta görülmektedir. Damar sertliğine bağlı kalp-damar hastalığı ile şeker hastalığı, kan basıncı ve kan yağları yüksekliği, sigara kullanımı gibi risk faktörleri, cinsel iktidarsızlığa yol açmaktadır. Ayrıca, bu sayılan hastalıklarda kullanılan ilaçların birçoğu da cinsel iktidarsızlığa neden olmaktadır.

Diğer yandan, günümüzde cinsel iktidarsızlık tedavisinde kullanılan ve peniste kanlanmayı arttıran bazı ilaçlar, kalp hastalarında ve bazı kalp ilaçlarını kullananlarda ciddi yan etkilere, hatta ani ölüme yol açmaktadırlar. Protez benzeri yardımlar ise doğal olmaktan uzaktır.

Koroner kalp hastalığı tedavisinde kullanılan EECP ile Doğal Bypass tedavisi, tüm vücutta, damar sertliğine karşı damarları koruyan, damarları genişleten, organların daha iyi kanlanmasını sağlayan doğal bir tedavidir. Vücudun belden aşağısına kalp ritmi ile uyumlu ritmik bir masaj şeklinde uygulanan bu tedavi, kansız, ameliyatsız, risksiz bir tedavi olup, tüm organlarda damarları genişletici ve kanlanmayı arttırıcı bir etkiye sahiptir.Bu etkileri ile penisin kanlanmasını da arttırarak, sertleşme kusurunu düzeltmekte, ilave bir ilaç kullanmayı gerektirmeden, cinsel gücü arttırarak, cinsel iktidarsızlıkta doğal ve uzun süreli iyileşme sağlamaktadır.

Yalnız yaşlılarda değil, gençlerde görülen cinsel iktidarsızlık sorununda da çözüm olan EECP ile Doğal Bypass Tedavisi, tüm organlarda kan dolaşımını arttırmakta ve daha verimli çalışmalarını sağlamaktadır. Bu tedaviyi alan kişilerde beyin fonksiyonları düzelmekte, unutkanlık azalmakta, konsantrasyon artmaktadır. Metabolizma hızlandığı ve pankreas kanlanması arttığı için, şeker hastalarında kan şekeri kontrolü kolaylaşmaktadır. Damarları genişletici ve böbrek kanlanmasını arttırarak idrar çıkışını arttırdığı için, yüksek tansiyonun kontrolü de kolaylaşmaktadır. Tüm vücut kaslarının kanlanması artığı için, eforlardan sonra yorgunluk çabuk geçmekte, insanların kendilerini her bakımdan enerjik ve mutlu hissetmelerini sağlamaktadır.

Özetle, cinsel iktidarsızlığa doğal çözüm amacı ile alınan EECP ile Doğal Bypass Tedavisi, ilave bir çok yararlı etkileri ile de kişilere daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam sağlamaktadır.

Bu tedavi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.dogalbypass.com web sitesinden ulaşılabilir.

Haberler

Gündem

İstanbul'da yağış bekleniyor

Gündem

Milli Savunma Bakanlığı: Bir yılda 2 bin 442 terörist etkisiz hale getirildi

Yerel Yönetim

'3 Katlı Büyük İstanbul Tünel Projesi' planları onaylandı

Ekonomi

Assan Alüminyum ABD'de büyüyor

Ekonomi

Şirket evliliklerinin bilançosu 30 milyar lirayı aştı

Ekonomi

Ekonomi alanındaki destekler yasalaştı

Gündem

167 okul servisi trafikten men edildi

Ekonomi

Bakan Albayrak: Fiyatlar pazarda farklı marketlerde farklı

Ekonomi

20 bin ihtiyaç sahibine 500 ton ürün

Ekonomi

Türk şirketler Katarlı yatırımcılarla buluştu

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kitaroviç'i resmi törenle karşıladı

Gündem

Genelkurmay Başkanı Güler ile ABD'li mevkidaşı Dunford bir araya geldi