YAZARLAR

Tüm Yazıları Prof.Dr. Günsel Şurdum Avcı

Cinsel İktidarsızlığa Doğal Çözüm:

06.11.2018 09:30

 

Sertleşme kusuruna bağlı cinsel iktidarsızlık, 50 yaşın üzerindeki erkeklerde %70’e varan sıklıkta görülmektedir. Damar sertliğine bağlı kalp-damar hastalığı ile şeker hastalığı, kan basıncı ve kan yağları yüksekliği, sigara kullanımı gibi risk faktörleri, cinsel iktidarsızlığa yol açmaktadır. Ayrıca, bu sayılan hastalıklarda kullanılan ilaçların birçoğu da cinsel iktidarsızlığa neden olmaktadır.

Diğer yandan, günümüzde cinsel iktidarsızlık tedavisinde kullanılan ve peniste kanlanmayı arttıran bazı ilaçlar, kalp hastalarında ve bazı kalp ilaçlarını kullananlarda ciddi yan etkilere, hatta ani ölüme yol açmaktadırlar. Protez benzeri yardımlar ise doğal olmaktan uzaktır.

Koroner kalp hastalığı tedavisinde kullanılan EECP ile Doğal Bypass tedavisi, tüm vücutta, damar sertliğine karşı damarları koruyan, damarları genişleten, organların daha iyi kanlanmasını sağlayan doğal bir tedavidir. Vücudun belden aşağısına kalp ritmi ile uyumlu ritmik bir masaj şeklinde uygulanan bu tedavi, kansız, ameliyatsız, risksiz bir tedavi olup, tüm organlarda damarları genişletici ve kanlanmayı arttırıcı bir etkiye sahiptir.Bu etkileri ile penisin kanlanmasını da arttırarak, sertleşme kusurunu düzeltmekte, ilave bir ilaç kullanmayı gerektirmeden, cinsel gücü arttırarak, cinsel iktidarsızlıkta doğal ve uzun süreli iyileşme sağlamaktadır.

Yalnız yaşlılarda değil, gençlerde görülen cinsel iktidarsızlık sorununda da çözüm olan EECP ile Doğal Bypass Tedavisi, tüm organlarda kan dolaşımını arttırmakta ve daha verimli çalışmalarını sağlamaktadır. Bu tedaviyi alan kişilerde beyin fonksiyonları düzelmekte, unutkanlık azalmakta, konsantrasyon artmaktadır. Metabolizma hızlandığı ve pankreas kanlanması arttığı için, şeker hastalarında kan şekeri kontrolü kolaylaşmaktadır. Damarları genişletici ve böbrek kanlanmasını arttırarak idrar çıkışını arttırdığı için, yüksek tansiyonun kontrolü de kolaylaşmaktadır. Tüm vücut kaslarının kanlanması artığı için, eforlardan sonra yorgunluk çabuk geçmekte, insanların kendilerini her bakımdan enerjik ve mutlu hissetmelerini sağlamaktadır.

Özetle, cinsel iktidarsızlığa doğal çözüm amacı ile alınan EECP ile Doğal Bypass Tedavisi, ilave bir çok yararlı etkileri ile de kişilere daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam sağlamaktadır.

Bu tedavi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.dogalbypass.com web sitesinden ulaşılabilir.

Haberler

Ekonomi

Mobilya fuarında ticaret 1 milyar doları aştı

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Aday gösterilmedim diye sırtını dönen AK Parti'li olamamıştır

Gündem

Meteorolojiden sağanak uyarısı

Gündem

Mevlit Kandili dualarla idrak ediliyor

Ekonomi

TürkAkım Projesi, Kıyıköylü vatandaşları heyecanlandırdı

Ekonomi

Enerjide stratejik ortaklığın dev projesi: TürkAkım

Gündem

Adalet Bakanlığından cinsel dokunulmazlığa karşı işlenen suçlara ilişkin genelge

Gündem

Irak'ın kuzeyinde 6 terörist etkisiz hale getirildi

Ekonomi

Ticaret Bakanı Pekcan: 35 yeni noktada Türk Ticaret Merkezi kuracağız

Ekonomi

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilecik: Rüzgar yoksa biraz küreklere yükleneceğiz

Gündem

Milli Savunma Bakanı Akar, ABD Genelkurmay Başkanı Dunford ile görüştü

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gençliği ihmal eden bir milletin istiklali tehdit altında demektir