Otomotiv

Otomotiv Haberleri

Yeni Opel Crossland 2021’de geliyor

12.10.2020 08:40
Yeni Opel Crossland 2021’de geliyor

 

Mehmet Utku BAYRAK

OPEL, yeni Crossland modelini Avrupa'da 2021’in başlarında bayilere ulaştıracak. Tasarıma ek olarak yeni Crossland’in şasi ve direksiyon sistemi dahil teknik mimarisi, uyarlanabilir çekiş kontrol sistemi IntelliGrip ile yeni donanım paketi de yenilendi. Yeni donanımlarla ürün çeşitliliği ve ürün niteliği artırıldı.

Yeni Opel Crossland, çok kısa bir süre önce tanıtılan yeni Mokka’da kullanılan yeni marka yüzü ile yollara çıkan ikinci model olurken, tıpkı yeni Mokka gibi yeni Crossland de daha önce kullanılan X isim eklentisini artık kullanmıyor. Yeni Crossland’de ön ızgarayı ve farları organik olarak birbirine entegre eden yeni Opel Vizor mimarisi aracın ön bölümünü tamamen kaplayan bütünleşik tek bir yüz oluşturuyor. Bu tasarım yaklaşımı otomobilin olduğundan daha geniş görünmesini sağlarken aynı zamanda ön bölüm tek bir parçadan oluşuyor hissi veriyor.

Opel, Avrupa’da, 2021 yılı başlarında bayilere ulaşacak olan yeni Crossland modelinin Türkiye satışının ise 2021’in ilk çeyreğinde başlaması hedefleniyor.

1.sayfa

1.sayfa

Politika

DP Genel Başkanı Uysal: kimseyle katolik nikahımız yok

Gündem

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Müzakere sürecinde artık alternatif çözüm modelleri masaya getirilmeli

Politika

Bakan Çavuşoğlu: Gerçekleri yüzlerine söyleyince Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi

Gündem

Fahrettin Altun: Avrupa'nın Müslüman düşmanlığı İslam, Türkiye ve Erdoğan düşmanlığından ayrılamaz