Maliye & Muhasebe

Maliye & Muhasebe Haberleri

TÜRMOB Genel Başkanı Kartaloğlu’nun 23 Nisan mesajı

Haber Merkezi 22.04.2020 22:38

 

TÜRMOB Genel Başkanı Emre Kartaloğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yıl dönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Geleceğimiz ve umudumuz olan çocuklarımıza, demokratik, çağdaş, barış içerisinde yaşanabilir bir dünya bırakmak için tüm gücümüzle çalışmalı, yarınlarımız olan, çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakmalıyız” dedi.
 

Kartaloğlu’nun mesajında şu ifadeler yer aldı:

“Bugün, TBMM kuruluşunun 100. yılını kutluyoruz. 23 Nisan 1920'de TBMM'nin açılmasıyla Türkiye yüzünü batıya doğru çevirmiş emin adımlarla yürümeye başlamıştır. Mustafa Kemal Atatürk geleceğin güçlü Türkiye'sinin inşa edileceği bu yolculukta çocuklara olan inancını göstererek, o günü çocukların bayramı ilan etmiştir.

 

Geleceğimiz ve umudumuz olan çocuklarımıza, demokratik, çağdaş, barış içerisinde yaşanabilir bir dünya bırakmak için tüm gücümüzle çalışmalı, yarınlarımız olan, çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakmalıyız.

 

Koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadeleettiğimiz bu zor günlere denk gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yıl dönümünü kutluyor, TBMM’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman şehitlerimizi sonsuz saygı ve minnetle anıyorum.”

1.sayfa

1.sayfa

Gündem

15 ildeki sokağa çıkma ve seyahat kısıtlamaları sona erdi

Ekonomi

Kamu bankalarından tarihin en düşük konut kredi faiz hamlesi

Turizm

Turizm sektörü tatil kredisinden memnun

Otomotiv

İşte ikinci elde en çok satan ilk 20 model