Kültür & Sanat

Kültür & Sanat Haberleri

Koray Avcı Çakman’ın kaleminden Oyunda Kal: Oyundasın

(Hürses Haber Merkezi) [email protected] 25.04.2021 22:41

Altın Kitaplar’dan çıkan, Oyunda Kal serisinin ikinci kitabı Oyunda Kal: Oyundasın, Bakben’in yeni maceralarıyla devam ediyor.

 

Sibel TÜRKER

Sönük bir öğrenci olan Asım’ın “Bakben” adlı bilgisayar karakteri ilgi odağı olurken Şeker Holding’in patronu bu uygulamanın üzerine konar. Asım, olup biteni anlamaya çalışırken, ortaya bir de “İzleben” çıkar. Peki, İzleben olduğunu iddia eden güzel kız doğruyu mu söylemektedir? Erik Dalı çalıp oynayan Hüsmen, ünlü youtuber Aşkın Taşkın ve daha pek çok karakterin renk kattığı Oyunda Kal: Oyundasın’da Koray Avcı Çakman, çocukları heyecan dolu bir serüvene ortak ediyor.

Kapak Resmi ve Resimleyen: Hande Ünver

Sayfa Sayısı: 144

Satış Fiyatı: 20.00 TL

Dağıtım Tarihi: 21.04.2021

Tür: Çocuk – Roman

Yazar Hakkında

Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. mezunu olan ve 2006 yılından beri yazar olarak yaşamını sürdüren Koray Avcı Çakman’ın çocuk kitapları farklı pek çok yayınevi tarafından yayımlanmıştır. Yazar ayrıca çeşitli dönemlerde TRT’ye çocuk öyküleri ve senaryolar yazmıştır. 2006’da Ömer Seyfettin Öykü Yarışması’nda mansiyon, 2009’da II. Behiç Erkin Öykü Yarışması’nda Son Trenler Makas Değiştirmez ile üçüncülük ödülü, 2010’da Arkadaşım Flamingo Temalı Çocuk Öyküleri Yarışması’nda Flamingo Günlüğü ve aynı yıl II. Kelenderis Öykü Yarışması’nda Mavi Bisiklet isimli öyküyle ikincilik ödülleri kazanan yazar, 2011’de TUDEM Çocuk Romanı Yarışması’nda Almarpa’nın Gizemi ile birincilik, 2012’de TUDEM Çocuk Öyküleri Yarışması’nda Gülen Sakız Ağacı ile ikincilik ödüllerine layık görülmüş; 2015’te Gülten Dayıoğlu Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Vakfı roman ödülünü kazanmış ve 2016’da TUDEM Kısa Öykü Yarışması’nda da mansiyon almıştır

1.sayfa

1.sayfa