Kültür & Sanat

Kültür & Sanat Haberleri

Dilan Oktaş kolları sıvadı

Haber Merkezi 31.05.2020 09:23
Dilan Oktaş kolları sıvadı

 

Almanya’da yaşayan ve Miss Turkuaz Top Model 2017 yarışmasıyla bilinen Dilan Oktaş, yeni projelerini hayata geçirmek için sabırsızlanıyor.

Bugüne kadar birçok etkinlikte yer alan ve birçok ünlü firmanın kataloglarını süsleyen güzel top model, aylardır Almanya’da ki evinde karantinadaydı. Karantina günlerinde bol bol spor yapan ve kitap okuyan Dilan Oktaş, yeni projelerine de çalışma fırsatı buldu. Karantinadan sonra projelerini hayata geçirecek olan Oktaş, “Projelerimin büyük beğeni toplayacağına inanıyorum. Hayranlarım karşılarında başka bir Dilan Oktaş görecekler” dedi.

Karantina günlerinde teklif yağmuru

Karantinada hergün birçok dizi, katalog ve sinema filmi teklifi aldığını belirten Oktaş, “Bu teklifleri de değerlendiriyorum. İnşallah önümüzdeki aylarda Türkiye’ye gideceğim” şeklinde konuştu.

Dilan Oktaş kimdir?

1993 doğumlu manken, model Dilan Oktaş Almanya Düsseldorf‘ta dünyaya gelmiştir. Almanya’da Miss Turkuaz Top Model 2017 yarışmasına katılmış ancak 2018 yılında Top Model Şartnamesine uymadığı gerekçesi ile diskalifiye olduğu açıklanmıştır. Gerekçesi ise, Miss Turkuaz bünyesinde yapılmış olan sözleşme ve uyarılara rağmen bir defileye haber ve bilgi vermeden katılması nedeniyle tacının geri alındığı belirtilmiştir.

1.sayfa

1.sayfa

Gündem

Sağlık Bakanı Koca düğünlerde maske ve sosyal mesafe uyarısında bulundu

Yerel Yönetim

YEE ve Mamak Belediyesi, Sancak bölgesine tıbbi malzeme yardımında bulundu

Gündem

Ormanya'nın kuşları 'doğa gözlemcileri'ne unutulmaz anlar yaşatıyor

Ekonomi

Noterlerde kredi kartıyla yapılan işlem hacmi 150 milyon liraya yaklaştı