Gündem

Gündem Haberleri

Hayırsever iş insanı Yalçın Atilla’nın vefatı üzüntü yarattı

01.07.2020 17:49
Hayırsever iş insanı Yalçın Atilla’nın vefatı üzüntü yarattı

Çeşitli dönemin valileri tarafından birçok ödüle layık görülen Hacı Yalçın Attila ile 5 yıla yakın çalışan geçmiş dönem Mardin Valisi Mustafa Temel Koçaklar (solda), Hacı Yalçın Atilla'ya plaket verirken.

 

Mütia AVUKA – Mardin

Hayatı boyunca hayır işleri ile uğraşan ve özellikle devletin insanlara yapmakta olduğu çeşitli yardımları bir elçi kadar çalışan, şehir dışında olup hayır yapmak isteyenlerin aradığı örnek insan Hacı Yalçın Atilla( LEBENO) vefatı şehirde büyük üzüntü yarattı.
 

Hacı Yalçın Atilla

Çeşitli dönemin valileri tarafından birçok ödüle layık görülen Hacı Yalçın Attila ile 5 yıla yakın çalışan geçmiş dönem Mardin Valisi Mustafa Temel Koçaklar, “Mardin’de hayır ve yardım işlerini büyük bir fedakârlıkla, şefkat, sevgi ve hassasiyetle yürüten;ayrıca, Mardin’deki tarihibazı önemli yapıların restorasyonunda bizlere sürekli olarak yardımcı olan, destek veren, yol gösterenHacı Yalçın Atilla amcamızınAllah’ın rahmetine kavuştuğunu derin bir üzüntü içerisinde öğrendim. Merhuma Allah rahmet eylesin. Mekanı Cennet olsun inşallah” dedi.

1.sayfa

1.sayfa

Gündem

Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde hafta sonu da ziyaretçi yoğunluğu sürüyor

Gündem

Muğla'da çıkan orman yangınına müdahale ediliyor

Ekonomi

İstanbul'dan 236 noktaya ihracat

Gündem

Kovid-19 küresel salgınının mavi yakalı sendikalı işçilere etkileri açıklandı