Gündem

Gündem Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Dilmener teşekkürü

22.05.2020 16:24

Mardin Eğitim ve Dayanışma Vakfı MAREV, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Covid-19 Corona virüsünden vefat eden Prof. Murat Dilmener isminin İstanbul Yeşilköy’de inşa edilen hastaneye verilmesinden dolayı teşekkür mesajı yayınladı.

 

Mütia Avuka – Mardin

Hayırseverliği ile ülke genelinde herkesin gönlünde taht kuran Prof. Dr. Murat Dilmener’in Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan İstanbul Yeşilköy’de yeni kurulmakta olan Acil  Durum Hastanesine ismi verileceğini ulusa seslenişiyle duyulması üzerine binlerce  Mardin’liyi büyük bir sevince boğdu. Bunun üzerine MAREV Genel Başkanı Avukat Haluk eldem ve MAREV Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Aydın Ayaydın imzasını taşıyan mesajda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ettiler. Mesaj ise şöyle:

“Sayın Cumhurbaşkanımız;

Vakfımızın Kurucularından, Mütevelli Kurul Üyemiz, ömrü boyunca ihtiyacı olan herkese, karşılıksız şifa dağıtmış olan, Aziz hemşehrimiz Müteveffa Sayın Prof. Dr. Murat Dilmener’in isminin, Yeşilköy’de kurulmakta olan, Acil durum Hastanesine verileceğini, bugünkü Ulusa Seslenişinizde duymuş olmamız, Tüm Mardin’lileri inanılmaz bir sevince boğmuştur.

Bu asil jestinizden dolayı, başta şahıslarımız ve mensuplarımız olmak üzere, tüm Mardin’lilerin zat’ı alinize olan minnettarlıklarının ebediyete kadar devam edeceği kuşkusuzdur. Sağ olun, Var olun.”

1.sayfa

1.sayfa

Gündem

Sigorta hizmeti alımı

Ekonomi

MOSDER Başkanı Balcı: Mobilyacılar Düğüne Hazır!

Gündem

Kovid-19 sürecinde evler güvenle sığınılan 'yuva' oldu

Ekonomi

KOBİ'ler ihracatçı olma yolunda 'dijital ortamda' ilerliyor