Ekonomi

Ekonomi Haberleri

ALJ Finans’tan 15 yaşa kadar ikinci el otomobillere özel kampanya

07.10.2019 20:27
ALJ Finans’tan 15 yaşa kadar ikinci el otomobillere özel kampanya

ALJ Finans, 15 yaşa kadar ikinci el otomobiller için Ekim ayına özel 50 bin TL kredi tutarı ve 12 aylık vade için yüzde 0.77 faiz oranı uygulaması başlattı.

 

Mehmet Emin AVCI

Türkiye’de otomotiv kredileri alanında uzmanlaşan ve sunduğu dijital hizmetlerle farklılaşan ALJ Finans, kredi kullanarak ikinci el otomobil sahibi olmak isteyenler için her bütçeye uygun cazip kredi fırsatları sunuyor.

 

‘15 yaşa kadar araçlar için zahmetsiz kredi’

ALJ Finans, 15 yaşına kadar her marka ve model binek ve hafif ticari araç için anlaşmalı satıcıları aracılığı ile finansman çözümleri sağlıyor. Kolay başvuru imkanı ve hızlı değerlendirme süreçleri sayesinde ikinci el otomobil sahibi olmanın yolu ALJ Finans’tan geçiyor.

 

50 bin TL 12 ay yüzde 0.77 kampanyası

ALJ Finans, ikinci el otomobil sahibi olmanın hayalini kuranlar için Ekim ayına özel 50 bin TL kredi tutarı ve 12 aylık vade için %0,77 faiz oranı uygulaması başlattı. Kampanyaya dahil olan anlaşmalı satıcılarda sunulan özel faiz seçeneğinin dışında daha yüksek kredi tutarı ve vadeler için farklı ödeme seçenekleri de mevcut. Kampanyadan yararlanmak isteyenler, kredi başvurularını “KredimOL” mobil veya web uygulamasından kolayca gerçekleştirebiliyor veya ALJ Finans’ın anlaşmalı satıcılarını ziyaret edebiliyorlar.

1.sayfa

1.sayfa

Gündem

Nargile şişelerindeki sağlık uyarılarının esasları belirlendi

Gündem

Elazığ Valisi Kaldırım, deprem bölgesinde gelinen süreci değerlendirdi

Gündem

TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan arabuluculuk açıklaması

Spor

Galatasaray Başkanı Cengiz'den derbi açıklaması